Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 12:01   #256
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
to ja tak miałam z autorem Ilfonso Falcones.. zakupiłam jesgo "katedrę w barcelonie" zakochałam sie w tym stylu pisania i wogóle w całym opisie "starej barcelony"... po połknięciu tego tomiska (700 stron ) zakupiłam innego autora Llorensa " władcę barcelony".. też świetnie mi sie czytało, choć też grube tomisko...
też pochłonęłam jednym tchem obie te książki
Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Od paru dni śledze Wasz wątek ale jakoś nie miałam odwagi napisać ,jednak widzę że przyjmujecie do swojego grona i postanowiłam spróbować do Was dołączyć.Jeśli chodzi o przyjaźń to mam całkiem tak jak Wy ,więc nie będę pisać o tym ile razy czułam się wykorzystana i jak bardzo bolało .Jeśli chodzi o mnie to mam 31 lat dwoje super dzieciaków córkę 9 lat i synka 4 latka i TŻ oczywiście który jest moim jedynym prawdziwym przyjacielem.Mieszkamy tak jak agu.s na zielonej wyspie już ponad 5 lat. Lubię czytać książki i tak jak Iskierka71 haftuje krzyżykowo.Tak w skrócie to o mnie tyle .Atmosfera na Waszym wątku jest super i naprawdę dobrze się go czyta ,mam nadzieję że przyjmiecie mnie do Waszego grona P.S. Akashka fotki śliczne
witaj, zapraszamy na popołudniową kawkę
Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ps. a teraz czas na chwalenie się.. TOSIA ZROBIŁA WCZORAJ PIERWSZY KROK... fakt tylko jeden i wiecej nie chciała.. ale to juz coś....
gratulacje dla Tosi, moja Kornelcia ma 6 miesięcy więc na pierwsze kroki to sobie trochę jeszcze poczekam
Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
kiedyś lubiałam czytać thilery medyczne- takie zboczenie zawodowe...
Też takie thilery uwielbiałam swego czasu, szczególnie Cooka (chyba ta to sie pisze)

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
wyobraźcie sobie że wstałam dzisiaj z łóżka o 11:30
pozazdorścić tylko mnie córa zwlekła z łóżka o 6.30 toż to środek nocy!
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując