Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem dla 25-latki - Wątek Zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-14, 19:50   #41
madzialena3g
Raczkowanie
 
Avatar madzialena3g
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
Dot.: krem nawilzajacy dla 25latki

Mnie też ciekawi jak dbacie o cerę dziewczyny 25+ Ja mam 28 lat, skórę suchą i wrażliwą ale zmarszczki jeszcze mało widoczne. Próbuję odnaleźć się w tych wszystkich składach i wskazaniach co do niektórych substancji. Obecnie mam taki plan:
- krem na dzień Vichy aqualia thermal który chce zmienić na inny
- krem na noc Garnier ultra świeżość intensywnie nawilżający
- nie potrafię sobie dobrać maseczki, będę testować teraz Garniera i Mincer bo znalazłam zachęcające opisy
- próbowałam serum Auriga Flavo C 8% ale chyba muszę znaleźć coś tańszego pomimo tego że było dobre.

Generalnie mam pytanie krem na dzień chciałam nawilżający z filtrami jakiś, na noc ma być regenerujący a do tego serum z witaminą C?? No i maseczka regenerująca co kilka dni. Nie wiem czy taki przepis jest dobry. Chciałam zacząć działać prewencyjnie przeciwzmarszczkowo ale nie chcę zaczynać używać ciężkich przeciwzmarszczkowych kremów.

Będę dalej czytać forum ale mam nadzieje że ktoś pomoże mi usystematyzować wiedzę na temat jak dbać o cerę 25+ tak aby zacząć zapobiegać zmarszczkom.

Zapomniałam o kremie pod oczy - mam mocne cienie i suchą delikatną skórę wokół oczu, stosowałam Flos-Lek, Ziaja ale nie zauważyłam żadnego działania po tych kremach.Na razie używam żel Flos-Leku z arniką. Nie działa na moje cienie ale może trochę nawilża...

Edytowane przez madzialena3g
Czas edycji: 2011-01-14 o 19:54
madzialena3g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując