Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-16, 19:51   #438
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie liczyłabym na to na niektórych kremach z kwasami jest napisane że "świetna baza pod makijaż" a o konieczności filtrowania ani słowa....


Ojej to mało używasz, u mnie 20 ml starcza na jakieś max. 2 miesiące ale ja sobie nawalam grubszą warstwę

A tak btw. wklejam swatcha skoro mowa o kremach BB
ten elemong wcale nie wygląda tak strasznie ale przekonam się jak do mnie przyjdzie
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mi też ten filtr odpowiada..

Tak sobie myślę, teraz ten elemong ma SPF 25, PA ++.. jak nałożę pod niego filtr to i tak mam ochronę tą niższą, to moze dać spokój z filtrami?? Na razie się nie filtruję, ale co zrobić latem?
ja nie wiem czy te filtry z bb kremów są cokolwiek warte z tego co widziałam to ogólnie opierają się na tlenku cynku i/lub tytanu i jakimś jednym filtrze o wąskim spektrum ochrony (gł przed uvb), więc słabo...
Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
A używałyście może też oleju kokosowego z BU? Zastanawiam się, czy będzie dobry dla mojej mieszanej skóry (rano mieszana, po umyciu sucha). Może w końcu pozbędę się tego łuszczącego się naskórka przy nosie i na brodzie . Wiedziałam, że za chwilę będę miała następne pytanie...
ja uzywam tego oleju do włosów, ale czytałam że jest też polecany do mieszanej skóry bo jest lekki
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora