Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ankieta dotycząca aborcji!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-18, 22:27   #19
idetamgdzieide
Raczkowanie
 
Avatar idetamgdzieide
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 92
Dot.: Ankieta dotycząca aborcji!

Szalona, ja mam uwagi do Twojej ankiety, jesli pozwolisz W pytaniu nr 5, obok opcji "niewierzaca", umiescilabym polecenie "proszę przejść do pytania nr 8". Zakladasz, ze sa osoby niewierzace praktykujace? Jesli tak, to pytanie 6 moze dotyczyc wszystkich, ale sadze, ze juz 7 powinno byc przez kobiety, ktore wczesniej zaznaczyly "niewierzaca" pomijane. Bo co ma taka osoba zaznaczyc w pytaniu nr 7?

Jeszcze dwie uwagi:
"Czy byłaby Pani skłonna dokonać aborcji?" - jakos to "sklonna" mi tu nie pasuje.. to takie "lekkie" slowo, a kwestia dosc powazna. Sprobowalabym moze czegos w stylu "czy dopuszcza Pani do siebie mysl, ze moglaby Pani kiedys postanowic o dokonaniu aborcji?" czy cos w tym rodzaju.

"Czy życie jest dla Pani zawsze najwyższą wartością?" - w moim odczuciu pytanie bardzo abstrakcyjne, a sadze ze im wyzszy poziom abstrakcji, tym mnie tresci i konkretow.


+ literowki i pytanie 19b - czego skutki?


Oczywiscie to luzne uwagi, byc moze sie myle, ale jesli nie, to moze okaza sie one pomocne, a sama, przedstawiajac swoja ankiete, oczekiwalabym rowniez uwag krytycznych, wiec mam nadzieje, ze nie zostanie to zle odebrane
zycze powodzenia w przeprowadzaniu badan

Edytowane przez idetamgdzieide
Czas edycji: 2011-01-18 o 22:40
idetamgdzieide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując