Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRESU :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-08, 19:15   #85
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez celka2000
cos mi slabiutko idzie to odchudzanie. Stracilam zupelnie silna wole po weekendzie (lub mi sie brzuch rozciagnal), bo chyba tyje a nie chudne i jem za dwoje! Ja to mam tak: rano nie jestem za bardzo glodna, ale dbam o to zeby cos zdrowego zjesc (ok 300kcal), potem obiad (zywie sie na stolowkach i barach) - chetnie jadam jakies miesko z ziemniakami, ryzem (nie najgorzej) no i moja zmora KOLACJA! A wlasciwie U C Z T A od momentu przyjscia z pracy do godziny 20.00. Jem wszystko co popadnie (wlasciwie nie za bardzo kaloryczne rzeczy) ale jem tego w ogromnych ilosciach!!!!!! Potrafie zjesc z pol kilograma owocow, 3 jogurty (lub desery np budynie, kaszki manny, itp), kilka lyzek platkow sniadaniowych, bakalie i docisnac kilkoma kostkami czekolady
Najgorsze ze ja juz nad tym nie panuje!!! Im pozniej przychodze z pracy tym dla mnie lepiej, bo po prostu jem jedna kolacje ok 20.00 i potem jakos ok. Ale jak przyjde o 17.00 to potrafie od 17.00 do 20.00 caly czas.
Potem jakos udaje mi sie opanowac, moze dlatego ze mam tak wielki i ciezki brzuchol ze juz nie moge
Pomozcie prosze co mam z tym zrobic... Bo tak poza tym, to nie objadam sie zadnymi szkodliwymi rzeczami, nie jadam frytek, chipsow i tych innych swinstw. Ale jadam PRZEOGROMNE ilosci rzekomo zdrowych rzeczy.

Wiem ze powinnam w tym czasie pojsc na spacer to bym nie miala okazji jesc, ale nie potrafie sie zmobilizowac....
help!
hmm może zapchaj brzuch wodą mineralną? ja miałam dziś ochotę na budyń ale ostatecznie wybrałam litr wody...skuteczne
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora