Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-27, 14:01   #2823
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kitkulka no Twój kolor wymiata żebym miała takiego fryzjera gdzie wiedziałabym, że zrobi na mojej głowie dokładnie to co chcę - to już leciałabym do niego z Twoim zdjęciem

Kotka ale czad Dziewczyny to mają pomysły.. żeby tylko potem się nie okazało, że to negatywnie wpływa na ich hormony lub jakiś inny aspekt zdrowotny..

Kitkulka właśnie na pudełku w wersji z panią w krótkich włosach ona ma bardziej siwe te włosy, a ta wersja co Ty pokazałaś bardziej słoneczne.. tak się zastanawiam, czy coś grzebali w składzie i dlatego jest inne opakowanie :/


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam troszke podobnie. Gruba nigdy nie bede Chocbym nie wiem ile jadła. Moge sie jedynie otłuscic troszke i mi wtedy idzie w brzuch i uda tylko. A zeby bylo zabawniej to mi kosci wtedy i tak wystaja
No u mnie to samo, i strasznie mnie denerwuje jak ktoś na mnie mówi, że jestem chuda bo raz, że ja tak nie uważam, a dwa, że nawet jeśli to nic na to nie poradzę - jem prawie tyle samo co mój rosły TŻ a i tak nie tyję, więc nie moja wina

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
niestety niestety... mnie się marzą bardziej krągłe kształty ale to chyba tak jest, kiesy jest się szczupłym to chce się przytyć, a kiedy już te kilogramki są to chce się schudnąć

ja mam 173 cm wzrostu a ważę tak 54-55 kg
No ja tak samo, tylko wyższa jestem kapkę i mam 2 kg więcej


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
taka:
O no właśnie.. tutaj ona ma taki coś pod siwy kolor a nie taki słoneczny jak na tamtym pudełku co Kitkulka pokazała..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora