Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-28, 10:07   #4698
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Namietne_Usta na zdjęciu wcale nie wyglądają źle dbaj o nie, chyba lepiej pomęczyć się trochę bez żadnych inwazyjnych zabiegów niż później płakać, że włosy np. wypadły
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra
Ja dziś zauważyłam coś niesamowitego z moimi włosami - są lekko czerwone. A jest to niesamowite, bo na taki kolor farbowałam włosy w czerwcu zeszłego roku. Potem miałam odrosty, we wrześniu pofarbowałam Palette na ciemnobrązowy który w 4 miesiące kompletnie zszedł - a ten z czerwca się trzyma!!
Myślę, że istotne jest to, że tamtą farbę kupiłam we Francji...To była jakaś taka zwykła farba Garnier chyba, a moje włosy były rozjaśnione...Wydaje mi sie ze produkty na polski rynek są gorszej jakości
a to całkiem możliwe... nasze Garniery to straszny badziew, przynajmniej wg mnie. Na moich włosach wychodziły o wiele za ciemne, strasznie przesuszały włosy, ile ja się przez nie wycierpiałam ale faktem jest, że rzeczywiście, po tygodniu farba spłukana (w moim przypadku - na szczęście )

Cytat:
Napisane przez Rinaa


blond
jaka farba ?
po raz setny piszę - Londa Color Naturals - Perłowy Blond 12/9
w moim profilowym albumie można wszystko przeczytać i zobaczyć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora