Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodziny - jak zorganizować w pubie, clubie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-31, 12:49   #5
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Urodziny - jak zorganizować w pubie, clubie?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
W ten sposób organizujemy imieniny TZ , zamawiamy miejsca/wejście i zamawiamy jak leci na nasz rachunek,który regulowany jest na końcu imprezy .
Ja od pewnego czasu "nie bawię się " w otwieranie rachunku. To jest niebezpieczne !

Autencztycznie (na poważnie) sytuacja niezbyt przyjemna - koniec imprezy, zostałam ja z TZ-em + para znajomych i nasz przyjaciel ( z okolo 14 osob) , na koniec rachunek do zapłaty (TZ nie pił alkoholu-prowadził , kupował sam sobie soki i mnie drinki oczywiscie z naszych pieniedzy płacąc gotowka) , a tu Pani mówi 900 zł . Cooooooooooool

Nasi super znajomi sie poopijali, otworzyli rachunek (o czym my nie wiedzielismy, bo wodki nie pilismy) , pojechali do domu, a my zostalismy z fantem . Na sczescie TZ miał przy sobie trochę pieniedzy, znajomi tez , złozylismy sie i uregulowalismy. Bylismy źli co nie miara, bo przeciez nawet z tych rarytasów nie skorzystalismy, a najwiecej nas to kosztowało. Na sama mysl, ze mam nerwy


Na szczescie (po częsci) dług został oddany.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując