Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 20:52   #3718
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj nie mogę się doczekać recenzji ten puderek SKIN79 wygląda ładnie, cała reszta zresztą też. Widzę, że dostałaś próbkę toniku ryżowego ze Skin Food, też miałam jest genialny, tylko strasznie drogi na ebay, nie wiem czemu a nie będę mówić głośno, ale ja też zamówiłam ten kalendarzyk
A co robił ten tonik ryżowy ze Skin Food?
Bo dziewczyny wklejały kiedyś filmik jak młoda japonka robiła właśnie taki naturalny tonik ryżowy,chciałam wypróbować ale jakoś mało informacji o tym zebrałyśmy i niby trochę ściąga więc na razie raczej nie dla mnie,mam zbyt przesuszoną i podrażnioną skórę.
Działanie ponoć właśnie wygładzające i ściągające,leczy krostki,itp.
No ale mówię,sama jeszcze nie próbowałam

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Łasiczko,jak będziesz testować to zdaj nam relacje z prasowańca Skin79
Na razie tylko chyba opinie Desti mamy,a im więcej zdań tym lepiej

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Dostalam dziś małą słodką tubeczkę Baiviphata,wydaje się świetny pod względem odcienia,żadnych różowości nie ma na pewno.
Kolor też nie jest za jasny,ale mi to akurat odpowiada.
Jak zachowuje się na twarzy i jak kryje,itp sprawdzę dopiero w następnym tygodniu bo aktualnie jestem w trakcie testowania nowego podkładu i nie chcę mieszać,wolę wprowadzać stopniowo
Ale wstępnie jestem chyba na tak
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora