Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 22:53   #3972
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wypierze sie ta henna, spokojnie. Ja rzadko robie henne, swoje mam bardzo jasne brwi, ale hennę daje jak mnie najdzie, raz na pół roku.

Ale mi dziś Wizaż muli, tak jak Wam, cały dzień.
No już zeszło troszkę więc jestem dobrej myśli moje brwi na pewno są jasny blond za jasne musze je podkreślać

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja mialam okres ze robilam henne raz w tygodniu- lubie podkreslone brwi teraz od dluzszego czasu uzywam do brwi paletki z essence, no ale ostatnio znowu zrobilam sobie czarna henne

Kochaneczka, pytanie nie do mnie, widze ze Kitkulka cos wspominala o spodniach takich alladynkach, pewnie chodzi o te ktore ja mam, tak wiec wklejam zdjecie (jakis czas temu wklejalam link do aukcji). Nie mialam jeszcze okazji ich zalozyc wiec malo moge powiedziec akurat o tym modelu, ale sa ladnie odszyte, ladnie leza, jestem bardzo zadowolona poki co zobaczymy jak pozniej
No moich brwi nie widać jak nie podkreślę kredką, albo henny nie zrobię w ogole jasne oczy jasna oprawa dobrze że rzęsy czarne chociaż no ale brwi czarne mi nie pasują totalnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora