Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 21:38   #4876
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Buahhot szkoda no ale co zrobię że gapa jestem

powtórzę pytanko farbował ktoś tym kremem pielęgnującym GARNIERA super blondem E0 ? bo w sumie to czytam Was na bierząco nawet jak znikam na jakiś czas i nic mi się nie przypomina no ale popatrzcie jak to jest z moją pamięcią skoro zakupy w sklepie zostawiam,płacę i nie biorę

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
xLADYx pomalowałam odrosty tą farbą co mi polecałas i wyszło tragicznie siwo fioletowe włosy miałam Palette C12. Jednak zostane przy swoim rozjasniaczu bo takie kombinowanie tylko niszczy moje włosy gorzej niz rozjasniacz. Musiałam je 2 razy malowac
ja mówiłam że używam E20 i że mam z natury jasne włosy a Ty miałaś bodajże czarny odrost? takie ciemne włosy dziewczyny tutaj jak mają to rozjaśniają z podkłądem.
a C12 używa Bunny ma jasne włoski i nic fioletowego jej nie wychodzi z tego co mi widziałam na zdjęciach Adzi chyba też robiła tą farbą i też nic takiego nie zauważyłam
może faktycznie masz już zniszczone włosy przetrawione tym rozjaśniaczem i dlatego takie coś Ci wyszło zresztą tu dziewczyny pisały nie raz że jak wychodzi szare siwe to wystarczy pare razy umyć głowę i się wypłukuję albo szamponem rpzeciw łupiezowym i ta szarość się wypłukuję a i pisałam o tym że ja się boję takich farb mroźnych popielatych blondów bo boję się że wyjdzie mi siwizna mogłaś czytać mnie dokładnie

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oj to szkoda to może chociaż zadzwoń tam i zapytaj czy nie znalazły ? a może akurat któras schowała pod ladę z nadzieją że ktoś po nie wróci.ja bym tak zrobiła
taki też mam plan Asiu spisałam sobie numerek tel z neta do nich i rano o 9:30 od razu po otwarciu dzwonie może trafię na miłą uczciwą babkę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora