Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-08, 21:40   #4877
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Buahhot szkoda no ale co zrobię że gapa jestem

powtórzę pytanko farbował ktoś tym kremem pielęgnującym GARNIERA super blondem E0 ? bo w sumie to czytam Was na bierząco nawet jak znikam na jakiś czas i nic mi się nie przypomina no ale popatrzcie jak to jest z moją pamięcią skoro zakupy w sklepie zostawiam,płacę i nie biorę

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



ja mówiłam że używam E20 i że mam z natury jasne włosy a Ty miałaś bodajże czarny odrost? takie ciemne włosy dziewczyny tutaj jak mają to rozjaśniają z podkłądem.
a C12 używa Bunny ma jasne włoski i nic fioletowego jej nie wychodzi z tego co mi widziałam na zdjęciach Adzi chyba też robiła tą farbą i też nic takiego nie zauważyłam
może faktycznie masz już zniszczone włosy przetrawione tym rozjaśniaczem i dlatego takie coś Ci wyszło zresztą tu dziewczyny pisały nie raz że jak wychodzi szare siwe to wystarczy pare razy umyć głowę i się wypłukuję albo szamponem rpzeciw łupiezowym i ta szarość się wypłukuję a i pisałam o tym że ja się boję takich farb mroźnych popielatych blondów bo boję się że wyjdzie mi siwizna mogłaś czytać mnie dokładnie
Mi sie wydaje że ta E0 to żółta wychodzi... nie wiem skad ale tak mi sie kojarzy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
juz blizej niz dalej


Lady szkoda kolczykow
No tak mysle moze nałozyc np 9.1 z Garniera na to co mam to by sie wyrównało, a i wypłukało szybko do jasniejszego kolorku. No ale nie wiem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora