Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 10:30   #4928
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;24961047]Dziewczynki moje drogie, mam do Was 2 pytania - mam nadzieję że uda mi się przestrzelić przez offtop

Pierwsza rzecz to przez ponad 2 miesiące używałam osławionej już maski Biowax z L'biotica do włosów zniszczonych i o dziwo strasznie wypadały mi włosy w tym czasie. Kładłam to na karb zimy, czapek itp. ale maska się skończyła, już drugi tydzień jej nie używam i włosy coraz mniej wypadają. Podczas jej używania strasznie mi leciały włosy - podczas mycia wyciągałam cały kłąb z umywalki, a teraz coraz mniej. Możliwe to że ten Biowax mnie tak załatwił?

I drugie pytanko, a właściwie prośba o poradę. Siostra chciałaby spróbować czegoś z profesjonalnych farbek - marzy jej się taka marchewka typowa. Wg wzornika kolorów podstawowych majirel oceniłam jej odrościk na 7. Resztę włosów miała cały czas farbowane jedną farbą - Garnier 100% color, taką jak w załączniku odcień 743. Teraz już kolor jest sprany i zupełnie nie przypomina tego z opakowania, jest ciemniejszy. Czy byłaby szansa, żeby złapało jej np. majirel 7.40 taki jak w załączniku? Jeśli tak, to na jakiej wodzie 6% czy 9%? Wiem, że najlepiej byłoby wstawić fotki, ale ja jestem w innym mieście a siostra w innym, a obiecałam jej że zapytam Was o radę [/QUOTE]
Udalo ci sie przestrzelić przez off top!
A tak serio- my zawsze odpowiadamy jeżeli tylko mamy kompletne info albo zdjecia
To bardzo możliwe że włosy ci wypadaja od waxa- cos ostatnio wiele osób na niego narzeka- ze wlosy wypadają, żołkną, że uczula skórę lepiej nie używaj dopóki nie przestana wypadać.
Siostra niech spokojnie robi majirelem, z wodą 6%- podciagnie jej włosy o ton w górę i kolor będzie miał śliczny blask. 9% to jej rozjasni i zmyje sie do żoltego- bez sensu.
dałaś kompletny opis to foto jest zbędne.
Powodzenia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora