Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-09, 10:40   #4935
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja mialam tak ze 2 razy że na moją korzyść sie pomylili, a tak to zawsze na swoją sie mylą mendy
Dlatego ja zawsze staję z koszykiem z boku i sprawdzam rachunek niedaleko kasy zeby zwrócic uwage- ja znów mam tak że mi nabijają wielokrotność tego co kupilam I poza tym liczę w pamieci mniej wiecej ile powinnam zaplacic.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny swietne falki takie delikatne takie jak shakira miala w 1 teledysku "whenever whereve" uwielbiam jej wlosy

ja juz czesciej chodze w zwiazanych bo nie trawie odrostu dobrze ze malo wychodze z domu do ludzi ale jeszcze kilka dni i znow bedzie power

kitkulka same gwiazdki mi wyskoczyly i nie znam nadal tej nazwy ..faker co jest?
Caskada jak juz ty moje klaki porównujesz do szakiry to znaczy że jest naprawdę dobrze- nawet nie wiesz jaka mi radość sprawiłaś- bo ja do końca wciąż nie wiem czy to ma tak wyglądać? dziś reanimowałam i podpięlam klamrami na godzinkę wilgotne i gotowe
Bardzo dumna jestem z moich blondasów.
A powiedz jak reanimujesz to bardzo moczysz wlosy? Bo ja zawsze na nie psikam i psikam aż prawie ciekną i wtedy mysle- cholera przesadzilam! A znów jak psiknę np. z 6x to mysle że są za suche i sie rozlecą i zel ich nie utrzyma...
Jak nie mozecie wyslac nazwy tego cuda to niech kitkulka na watku w klubie napisze- tam można na pewno.
I fotki tego sprzętu poprosimy- ewentualnie fotkę pudelka- to będzie widac nazwę

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no robotnicy tak mają że jak jakaś ładna laseczka idzie a szczególnie blondyna to zaraz jakieś teksty, też tak mam a włosy po tym żeliku super jeszcze ładniejszy skręt
dziękuję ale robotnicy sa nieraz dołujący bo straszną siare robią i dodatkowo wzbudzają zazdrosć innych kobiet w otoczeniu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale ładnie wyglądają a jeszcze blond przy takim kolorze ubrania to w ogóle rzuca się w oczy
a co do komplementów to kurde... usłyszeć od faceta jest fajnie, ale jak już kobieta skomplementuje drugą kobietę to jest jeszcze fajniej

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


ale bez sensu
Nie nie, ja byłam ubrana na czarno- czarna kurtka foto jest w mojej zielonej koszulce do sprzątania
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora