Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-17, 08:40   #1127
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kochana Ty i tak nie możesz się przefarbować, bo byś musiała nick na wizażu zmienić na BLACK bunny
Hę? Co to za wyśmiewanie sie do jasnej ciasnej!
To będę ice bunny

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
DZIĘKUJĘ tez tak uważam
ale mnie wystraszyłaś zrozumiałam że przyciemniłaś włoski i o mału zawału nie dostałam

faktycznie z przodu widać cały urok tej fryzurki byłam po raz drugi u tej fryzjerki i jestem znów zadowolona jest bardzo dokładna nie spieszy się i przede wszystkim na początku uprzedziła mnie jak będzie fryzurka wyglądać a nie tak jak nie które pseudo fryzjerki - chlastały byle jak nawet dobrze końców nie podcięły i dziur powycinanych pełno potem

bunny Ciebie to nie dotyczy wierzę w to że jesteś bardzo dobrą fryzjerką wystarczy tylko przeczytać Twojego bloga i juz wszystko jasne
Dziękuję kochana! Kurczę jak wy tak zawalu dostajecie na wieśc o moim przyciemnieniu to ja juz chyba będe musiała do śmierci zostać blondynką

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o ja to chyba mam 12 przesada wkurza mnie ten biały łeb
ale boję się go ruszyć
i tak farba c12 przyciemniła? nic więcej nie nakładałaś?
Ty to na pewno masz 12.
C12 ładnie stopniowo przyciemniła- pól roku zleciało, ale teraz jest tak że ładnie jest po farbie do 2 tyg. a potem z tego co było rozjasniane c12 się do zera spłukuje czyli poniżej uszu mam taki poziom 10-11, koncówki 12, a gora 9 z pasemkami 10 Jakos przeżyję, za tydzień farbuję
Nie chcę katowac wlosow jakąs 8-9.21 bo sie boję że wraz sie zmyje albo będą łaty, ja mam takie wlosy wytrawione że nawet po pól roku nie trzymaja koloru... ech... w końcu 5 lat skandynawskiego wychodzi...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a pro po co niektórych fryzjerek przypomniało mi się
byłam kiedyś w takim jednym salonie u takiej babki i ona do mnie o matko gdzie Pani była u fryzjera kto tak Panią krzywo obciął i w ogóle podobne teksty i jak dała mi dojść do głosu to mówię : u Pani (byłam u niej jakoś 2 mce wcześniej) jaką minę zrobiła a ja mówię to jak jednak dziękuję za wizytę ale to było ze trzy latka temu, taka przygoda

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



Kitkulka wiesz co zrezygnuję przynajmniej do wakacji zwłaszcza że koleżanka ostatnio eksperymentowała też póki co ja zamiast farbować swoje wolę doczepić sobie pasemka w innym kolorze
A ta fryzjerka zaje*ista
Nie ma to jak kłapać paszczą

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
asia
fajna fryzura i kolor bardzo ładny

blond bunny
no widać że studiowałas filologie, fajnie się Ciebie czyta
Mi się bardzo podoba ten kolorek co zamieściłas miedziany 7,4 z Twojego bloga, ten rudy nigdy mnie nie opuści póki się nie przefarbuje. Gdybym miała cerę do rudego już bym się przefarbowała, dalej byłabym blond ale miedziany
A tak zostaje tylko marzyc

Lady
nie bój sie kombiować, co z rudym? Mi rudy tez sie marzy ale nie mam cery do niego
Cały czas podczytuję watek o rudzielcach, nic na to nie poradzę że ogniste włosy są wg mnie piękne
A Ty czemu nie zdecydowałas sie na rudy?
No niestety ale Agatko dla ciebie ten rudy nie za bardzo... chyba że ja juz myślałam, że na beżu fajnie by bylo zrobic refleksy lub pasemka rude...

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc kochane,
a ja tylko na moment wpadlam, bo do pracy sie zbieram.. masakra nie mam na nic czasu i ciagle zmeczona jestem. Przerabane pracowac na caly etat w sklepie odziezowym.. ja pracuje na pol etatu ale obecnie zastepuje jedna pania ktora jest na chorobowym.
Dziewczynki mam jakis kryzys, nie moge na siebie patrzec w lustrze na zdjeciach wydaje sie sobie straszna po prostu!! no co za tragedia;/ mam zmeczona twarz, makijaz mi sie nie podoba i fryzury nie mam wcale;/ no jakas masakra, dawno mnie tak nie dopadlo wszystko na raz..
ehh.. moze macie jakies sposoby??
p.s.zna ktos jakis dobry kremik na pierwsze zmarszczki przy oczkach? jakis taki delikatny, dla 25latki
ja nie używam żadnych kremów ani nic na razie... raz w czas jak mam suchą buzie to sie ziają maźnę i tyle... ale nie ma nic lepszego jak sen.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Co to za spanie? Wstawać blondaski



Dobra jest ja bym tam więcej nie poszła



Bardzo fajna fryzurka, tez sama kiedyś taką miałam Też powinnam ściąć to pocieniowane, ale ja wolę przeczekać i na prosto włoski ściąć by były jednakowej długości



Jejku strasznie mnie to stresuje wszystko - wydaje się być skomplikowane No i trzeba zostawić jakiś odstęp na bokach żeby nie było widać zgrzewów - ale ile tego zostawić i czy to nie będzie się odznaczać ??
ja mysle ze wystarczy zostawic po 1-2 cm na bokach od brzegow przy twarzy bo gora i tak przykryje wszystko.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziendoberek
agatko wyobraz sobie ze pomylilam sie wczoraj bo tz mnie zapisywal do fryzjerki i dopiero nie w ten piatek a nastepnywlasnie wczoraj sie o tym dowiedzialam i pomyslec ze zylam w takiej nieswiadomosci
no nic nie mam wyjscia poczekam


---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------



wiecej sie usmiechaj bo to wazne wieczorem rob masaz twarzy a z kremikow polecam nivea Q10 ja np smaruje twarz tez olejkiem migdalowym

swietny przod taki sexi swietna fryzura
Caskada biedna to jeszcze sobie poczekasz...
Ale juz niedlugo!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora