Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zrobię wszystko żeby przytyć!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 10:25   #24
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Zrobię wszystko żeby przytyć!

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
przede wszystkim dużo pszennego makaronu z sosami treściwymi, mięsnymi, serowymi, no i kluchy śląskie, kopytka, buchty, też z sosami - nie ma bata, że nie utyjesz szybko na takiej diecie, ale tego się je normalne ilości, czyli 1/4 opakowania makaronu na osobę a nie tyle co dla ptaszka małego, kluchy też w sporych ilościach, nie 10 czy 15 sztuk
Jarzynki wszelakie do obiadu na zasmażce, marchewka, fasolka szparagowa, groszek
Kupić filet z kurczaka, z jednego nasmażyć kotlecików panierowanych i zjeść wszystkie samej, aaa, i najważniejsze, zaraz po obfitym posiłku rzucić się do spania
Ja kiedyś jadłam leżąc w łóżku, bo musiałam szybko przytyć w ciąży.
Potrafiłam wepchnąć w siebie na siłę zawartość całej puszki tuńczyka w oliwie, bleh
I dddużo bułeczek pszennych, najlepiej maślanych własnej roboty

Aaaa, i jedzenie późną nocą polecam, wtedy wszystko najlepiej smakuje
I podczas oglądaniu filmów ustawić duuuużo żarcia wokół, wtedy człowiek nie patrzy co je tylko łapką sięga chipsy, paluszki, rogaliki, ciasteczka, ptasie mleczko
I przez cały dzień jakieś przekąski kaloryczne szamać
Nakupić mnóstwo słodyczy
Utyłam 12kg

Szlag, głodna się zrobiłam od tego pisania, idę lodówkę przetrzepać.

Tylko żadnych ruchów gwałtownych podczas trwania diety nie należy wykonywać, a broń bóg żeby sportów jakiś się wyczyniać nie zachciało
Bez urazy, ale to są żadne rady. Normalna osoba może i utyje w taki sposób, ale ktoś, kto jest chudy z natury nie. U ludzi chudych chodzi o nabranie masy mięśniowej, a nie tkanki tłuszczowej, dlatego do diety powinno się również dołączyć odpowiednie ćwiczenia. A co za tym idzie spożywać dużo białka i węglowodanów. Jeść dużo racja, bo 5-6 posiłków na dobę, ale nie wpychać w siebie na siłę.

Polecam już dawno powstały wątek na ten temat, na którym można znaleźć więcej dobrych rad w tej sprawie
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując