Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-19, 12:22   #309
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Różowym?Masz na myśli ten z czarną rączką?
Jeśli tak,to ja go mam.Nadaje się tylko do miękkich róży,twardszych nie nabierzesz na pędzel.
Polecam Ci polować na przecenę pędzli na iherb.com,pierwsze zakupy z 5 $ zniżką,wychodzi jakieś 20 zł za cały komplet pędzli,wraz z przesyłką..A takie do różu też są.
Tak, czarna rączka i różowo-białe włosie. Chodzi Ci o pędzle Eco Tools? Właśnie nie widzę tam takiego małego pędzla, a dużymi trudno mi się operuje.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o ten z czarną rączką,to ja go posiadam i nakładam nim róże i rozświetlacze i spisuje się w świetnie w tej roli także ja go polecam
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja również polecam go raczej do miękkich produktów. Do twardszych świetnie za to nadaje się pędzel z Rossmanna.
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja go używam do różu CaH, bo tylko nim wychodzi mi zgrabnie i bez krzywdy
Dziękuję za opinie. W takim razie skuszę się na niego. Mam pędzle z linii For Your Beauty, ale on jest bardzo zbity i niestety łatwo przedobrzyć z produktem.

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość

Ja mieszkam w Niemczech ; )) U nas także I love Berlin, Black & White. Niekiedy można spotkać jeszcze resztki Fairytale i Metallics, która swoją drogą była świetną limitką jeśli chodzi o biżuterię. Czekamy, czekamy




Pędzel ten świetnie nadaje się do różu ; )) Ale ostatnio go w ogóle nie używam. Zaczęło denerwować mnie to, że jest ... różowy i nie widzę ile produktu mam na pędzlu.
A ja myślałam, że róż będzie działał optymistycznie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując