Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 21:40   #1571
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokupiłam od razu na przeciwko w Ecco wkładki za 50 zł Namówiły mnie te babki z Riccardo. Zarzekały się, że te buty są z poprzedmiej kolekcji i już nie ma możliwości, żeby były w rozmiarze 39 Tak mi się podobały, że kupiłam i z wkładkami jest niby ok. Ale to niby mnie dobija Mejkap po co mi to powiedziałaś

Ale na Mejkap te 39 też są dobre, a ja swoje już raz nałożyłam

Chyba nie wytrzymam i zadzownię jutro do nich do sklepu i powiem co o nich myślę
Kurde, Mariola - no przepraszam ...
ja zrozumiałam że te 40 są dla Ciebie ok i jesteś zadowolona
mi wtedy powiedziały właśnie że nie ma opcji żeby sie jeszcze pojawiły i ja tam dziś weszłam zupełnie przypadkiem w sumie obejrzeć czy są jakieś inne ciekawe buty;mało tego - one nawet nie stały na półce - nagle zobaczyłąm tego buta w ręce soprzedawczyni i jak głupia krzyknęłam "moje buty!!!"
mogły naprawde niewiedzieć że jeszcze jakąś parę dostaną - bo mnie nie zwodziły żeby zaglądac czy coś, że może będą - tylko naprawde powiedziały że koniec i basta;
więcej się odzywać nie będe - obiecuje
a cena masakra - mam nadzieje że za tydzień nie okaże sie że leży tam pełna rozmiarówka za pół ceny bo se w łeb strzele;
w ogóle nie będe do tego sklepu zaglądać teraz przez rok

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

na pocieszenie dodam że zakochałam się w sukience która do dnia poprzedniego była w przecenie za niecałe 200 zł a ja musiałam dać za nią 300
też mi sie wyć chciało że nie byłam tam dzień wcześniej
ale miłość zwycieżyła....
oby sie dobrze nosiła
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora