Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 15:57   #2318
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cześć niezastąpione dziewczyny. Slyszalam, że jestescie cudowne
Muszę skorzystac z Waszej wiedzy.
Otóż mam taki problem,że nie używałam długo kremów bo jak już jakiś nakładałam na buzię to zaraz tlusciła mi się buzia przy nosie na makijazu, albo wychodzily mi jakies chrostki ropne , wagry itd (tradzik?).
Jak nie uzywam nic jest super- nic mi sie nie dzieje ale wiadomo,że o skorę trzeba dbac.
Kupiłam krem nawilzający na noc (bo w dzien nakladam podklad i puder).

Chcę znaleśc winowajcę- co tak zapycha moją buzię?
Pod podkład podziennie też nakładam silikonową bazę i ona mnie nie zapycha , a zapychaja zwykłe kremy.



OLAY active hydrating (aktywne nawilżenie mlodej skóry) skóra normalna, sucha, mieszana.

Skład:Skład: Aqua, Glycerin, Cetyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Carbomer, PEG-100 Stearate, Myristyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Myristic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Titanium Dioxide, EDTA, Sodium Hydroxide, Parfum, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 14700


Proszę o pomoc - jaki składnik powoduje ,że wychodzą mi takie niedoskonałości?
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora