Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-01, 16:05   #1403
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Czeko 100 lat!!! Niech Cię humorek nigdy nie opuszcza, zarażaj nas swoim optymizmem i miłością do butów Poza tym niech Ci się uda zwiedzić cały świat a w międzyczasie postaraj się o potomkinie (potrzeba Nam przedłużenia tego szalonego czekoladowego gatunku)
Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
Czeko- najlepszego na 18-ste urodziny po tylu zyczeniach pozostaje mi sie tylko przylaczyc oprocz butow, wycieczek, kasy itp to jeszcze zycze "pysznego sexu" do konca swiata i dzien dluzej
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Czoko-Loko sto lat sto lat niech zyje zyje nam jeszcze raz jeszcze raz nieeech zyyyje zyyjeee nammmm a kto....Czekoladzinka

spelnienia marzen i...............spelnieni a marzen


Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Czeko
spóźnione ale szczere:
By to o czy marzysz Ci się spełniło, a to co kochasz by Twoje było


Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hej ja na uno momento tylko, bo chciałam oczywiście dołączyć się do życzeń dla Czekotubca i Asiuka. Sto lat dziewczyny
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

Czekoladzinko spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe cudownych podróży na koniec świata morza miłości oraz spełnienia marzeń

Żyj nam Sto Lat
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Czeko spóźnione .. naj naj naj najlepszego. Spełniaj marzenia, uśmiechaj się bez chwili wytchnienia i zarażaj swym humorem innych.
Cytat:
hej

spiesze i ja zlozyc zyczenia naszym solenizantkom(spoznione:r olleyes

Wszystkiego najlepszego dziewczyny:ro za:
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość

Czeko Asiuk
Wszystkiego najlepszego


Dziękuję am wszystkim za życzenia WIEEEEEELKI CMOKAS DLA WAS JESTEŚCIE NIESAMOWITE !!!!!!!

ASIUK DLA CIEBIE BUZIAKI

Wyspałam się dzisiaj na kanapie - w ubraniach i makijażu zasnęłam
Byłam na siłowni i poszalałam a endorfnki buzują tak że mogłabym góry przenosić ale się powstrzymam

I zaraz się zabieram na rozliczenia podatkowe - muszę zrobić roczne i wreszcie rozliczyć ten zwrot VAT-u od materiałów budowlanych ..... rok czasu już się zabieram za to

edit.
Anusia dzięki słonko za życzenia

Edytowane przez czekoladka79
Czas edycji: 2011-03-01 o 16:22
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując