Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 16:17   #1748
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja na szybko - te, które szczepiły: którą szczepionkę skojarzoną wybrałyście? I gdzie można zapoznać się ze składem?
Muszę podjąć już praktycznie decyzję...
My wzielismy 6 w 1 Infanrix hexa, dlatego ze tam jest tez zółtaczka, a ponoc na rynku caly czas sa problemy z zakupem endzeriksu.

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
....
Mój główny problem to spanie tylko przy piersi - Mały ma niecałe 5 tygodni, a już go chyba tego nauczyłam, niestety. Nie zasypia sam w łóżeczku, tylko przy piersi, więc czasem czuję się jak duży smoczek!

Hogg pisze, aby dzieci od pierwszych dni uczyć samodzielnego zasypiania - tylko nie wiem jak to zrobić, bo mój Mały cały czas płacze, jak go odkładam do łóżeczka, nie pomaga głaskanie główki, czułe szeptanie, itp...

Wcześniej myślałam, że tak do ok. 3 miesiąca pośpię z Małym, bo jest jeszcze taki malutki, nie rozumie, czemu mama go zostawia samego w łóżeczku... Po przeczytaniu tej książki nie wiem czy dobrze robię. Może nie powinnam czekac, tylko już teraz uczyć go jednak tego zasypiania?

No właśnie, tylko jak?

Jak jest u Was? Co radzicie?
U nas Mala wieczorem zasypia w łózeczku. Wystarczy pogładzic po główce i dac smoka, ktorego jak zasnie wypluwa.
W ciagu dnia gdy widze ze jest marudna i chce jej sie spac to ja utulam i odkladam do łózeczka.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora