Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-01, 16:25   #1750
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Wera lezenie pod ktg tez jako horror wspominam, ale to z pierwszej ciazy, bo w drugiej i trzeciej moglam siedziec, albo przybierac pozycje jakie chcialam.
Za to pod koniec, tak mnie te pasy cisnely, ze sama je sobie poluzowalam .
Chyba wielkosc glowki nie ma znaczenia, ja wczesniej tez parte jako ulge czulam, jedynie tym razem horror, nie wiem jakie to ma znaczenie, ale lekarz mi powiedzial, ze przy 3 porodzie przewaznie ciezko jest hmm.
Ale tak czy tak warto bylo
Mnie te pasy jakos nie cisnely, ale co chwile wlaczal sie alarm, ze Oliwii serca nie slychac, a ona po prostu uciekala caly czas chyba nie chciala jeszcze wychodzic... No i jak sie taki alarm wlaczal to od razu pojawiala sie polozna i mi jezdzila ta 'sluchawka' zeby znalezc serducho a przy tym naciskala mi brzuch...i jak mi tak zrobila kiedy mialam juz 8cm rozwarcia to prawie jej taka wiazanke puscilam, ze az mi glupio bylo, ze w ogole mi takie slowa do glowy przyszly na jej temat Dobrze ze z niczym takim nie wyskoczylam do niej, bo naprawde super babka to byla
Nie strasz mnie tym 3 porodem bo ja wciaz bylam taka anty co do ciazy...ze juz nigdy nie chce byc w ciazy, ze po co mi teraz dziecko... a teraz??? Moglabym rodzic co roku, skoro ma mnie zawsze po tych 9 miesiacach czekac taka radosc jaka jest maluszek az sama siebie nie poznaje nawet nie chce mi sie nigdzie wychodzic bo co chwile mysle o niej
Ale do apteki musze skoczyc po ta herbatke
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora