Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-01, 19:08   #1762
achaia
Raczkowanie
 
Avatar achaia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
ja wracam juz za 4 tyg ciezko mi bedzie ale budzet i praca nie pozwoli na wiecej, w pracy nikt mnie nie moze zastapic poprostu czekaja, najdluzej bede czekac 12 tyg
jesli chodzi o opieke to pierw bedzie siostra TZ, przylatuje na dwa tyg na chrzciny a pozniej tesciowa przylatuje na 6 miesiecy, a po 6 miesiacach zobaczymy albo niania albo TZ bedzie pracowal na pozne popoludnia/nocki i bedzie z dziecmi w dzien. Prawdopodobnie TZ bo chcemy by chodz przez te pierwsze pare lat byl rodzic.

Wszystkie dzieciaczki sliczne!

A to nasze cudo
Slicznota

Qrcze to strasznie szybko. Tez wolałabym żeby jak najdluzej mała była ze mn a lub tz ale u nas sie nie da raczej

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość

achia- my 20 tyg+ dodatkowe 2 tyg. na wniosek, zaległu urlop 10dni+ 2 tyg. wczasy pod gruszą- wyszło że w sierpniu wracam do pracy!
Dzisiaj dzwonilam do firmy zeby umowic sie na spotkanko i obgadac moj powrot. Tez najpierw chcialam wziąć jeszcze urlop ale chyba sie nie uda bo już płakali w słuchawkę ze se nie radzą sami. Zaznaczyłam ze nie mam co zrobić z mała i może uda się żebym pracowała zdalnie do czasu znalezienia żłobka

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
no i wysłała nas pediatra do szpitala na badania, a na mnie popatrzyła się jak na idiotkę............: mad:
czemu???cos podejrzewa?

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Dziś byłam na kontroli u gina. Wszystko ładnie się zagoiło. Przepisal mi tabletki anty Cerazette, wykupiłam nawet opakowanie ale czytam wlasnie sporo negatywnych opinii ze dużo kobiet baaardzo dlugo po nich plami lub krwawi... Teraz nie wiem czy w ogole je brac. Ktoras z was je bierze/brała? Moze jednak na razie same prezerwatywy wystarcza? Jakie wy wybieracie metody anty teraz jak karmicie lub jakie zamierzacie wybrac?

Gabi pierwszy raz przespala w nocy 4,5h!
brawa dla Gabi

Ja biorę antyki Azalie
__________________
"Noszę twe serce z sobą
(nosze je w moim sercu)
nigdy sie z nim nie rozstaję
(gdzie idę Ty idziesz ze mną;
cokolwiek robię samotnie
jest twoim dziełem, kochanie)"


Patrycja

[']


achaia jest offline Zgłoś do moderatora