Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jeszcze raz-chlopak z interetu:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-07, 11:15   #6
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: jeszcze raz-chlopak z interetu:)

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
No wiem wiem, ze troche naiwne pytania tylko tak mi sie nie uklada nigdy prywatnie, ze sila rzeczy zaczynam analizowac co ze mna nie tak. Kiedys jeden koles powiedział mi, ze za łatwo zgadzałam sie na spotkania, zawsze bylam chetna itd. a faceci lubia zdobywac:P. Nastepny z kolei stwierdził, ze musiał mnie tak zdobywać, ze uznał, ze mnie zdominował:P.
Ech, wiem ze wpadłam w taką pułapkę bo najlepiej byc sobą i działac zgodnie z intuicja ale ja sie troche pogubiłam.
a tam, może to z nimi było coś nie tak?
Być może Twoim błędem jest to, że za szybko się angażujesz, albo za szybko przechodzisz z jednego związku w drugi? Nie wiem, ale skoro wiesz, że najlepiej być sobą to jesteś na dobrej drodze Bo to podstawa, czy to związku, czy przyjaźni. Wtedy, nawet jeśli to się nie uda to wiesz, że to dlatego, że się nie dobraliście, i nie masz pretensji do siebie, że chociaż robiłaś co chciał to i tak się wypiął na koniec na Ciebie.

Tak, jak mówiłam wrzuć na luz i nie poddawaj każdego jego (czy swojego) zachowania analizie. Co ma być to będzie.
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując