Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 01:12   #8
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Zmiana numeru telefonu - niby rzecz prosta, ale nie wystarczająca (już to zrobiliśmy jakieś 2 lata temu a ona i tak go znalazła). Ona jest taką natarczywą osobą, że poza telefonem moja chłopina musiałby chyba zmienić dane personalne, przejść kilka operacji plastycznych i wyprowadzić się na bezludną wyspę, może wtedy by go nie znalazła.
Wg mnie wystarczyłoby jakby jej jasno i wyraźnie powiedział "Nie chcę Cię nigdy więcej widzieć na oczy, przeczytać od Ciebie jakiejkolwiek wiadomości ani słyszeć Twoje imię. Nasza znajomość jest zakończona i nigdy więcej nie odzywaj się ani do mnie, ani do nikogo z mojej rodziny. Koniec."
Cytat:
Któraś z Was wspomniała o tym jego miłosierdziu do niej - potwierdzam, że on jest taki w stosunku co do wszystkich Sierotek Marysi (męskich odpowiedników również) i nigdy nie powie nikomu złego słowa, zawsze miły i tolerancyjny, nawet jak go ktoś ciężko wkurza. Ja w to wierzę, a nawet mam pewność, że on ją olewa, nawet ani razu do niej nie zdzwoni (sprawdzam billingi), nie napisze.
Nawet jak to niszczy Wasze małżeństwo?
Cytat:
Więc jeszcze raz poprosze o konkretne porady jak się pozbyć jej (a nie męża) i wreszcie mieć udane w 100% małżeństwo.
Ty się jej pozbyć nie możesz, bo póki co, to ona próbuje pozbyć się Ciebie. Co, chcesz jej martwe śledzie w paczce wysyłać i prześladować ją głuchymi telefonami? Czy może laleczę voodoo zrobić? Żeby odczepiła się od Was, musiałby to załatwić Twój mąż, ale najwyraźniej nie ma na to ochoty, a naiwna żonka go biednego i skrzywdzonego usprawiedliwia...


Zresztą powyżej rady dostałaś, ale najwyraźniej nie takie, jak chciałaś... Cóż.

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2011-03-10 o 01:15
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując