Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-10, 06:23   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "Przyjaciółka" męża - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez hexe1234 Pokaż wiadomość
Dzięki za wasze odpowiedzi. Cokolwiek bym nie zrobiła, męża nie zostawię. Jest naprawdę świetnym facetem, nasze życie to pełna harmonia, miłość szacunek itp, więc przez jedną laskę nie ma opcji zakończenia mojego małżeństwa. Skok w bok też był dawno temu, i jakoś wybaczyłam mu ten "błąd młodości". Zmiana numeru telefonu - niby rzecz prosta, ale nie wystarczająca (już to zrobiliśmy jakieś 2 lata temu a ona i tak go znalazła). Ona jest taką natarczywą osobą, że poza telefonem moja chłopina musiałby chyba zmienić dane personalne, przejść kilka operacji plastycznych i wyprowadzić się na bezludną wyspę, może wtedy by go nie znalazła. Któraś z Was wspomniała o tym jego miłosierdziu do niej - potwierdzam, że on jest taki w stosunku co do wszystkich Sierotek Marysi (męskich odpowiedników również) i nigdy nie powie nikomu złego słowa, zawsze miły i tolerancyjny, nawet jak go ktoś ciężko wkurza. Ja w to wierzę, a nawet mam pewność, że on ją olewa, nawet ani razu do niej nie zdzwoni (sprawdzam billingi), nie napisze. Więc jeszcze raz poprosze o konkretne porady jak się pozbyć jej (a nie męża) i wreszcie mieć udane w 100% małżeństwo.
Idealizujesz faceta, który Cię zdradził i nadal utrzymuje kontakt z osobą, z którą Cię zdradził. Próbujesz to umniejszać, nie nazywasz wprost zdradą, tylko "skok w bok", "ale to było przed ślubem". Doceniaj go, spoko, ale nie rób z niego świętej krowy, którą jakaś wstrętna, natrętna baba nagabuje i on niewinny biedaczek. W 100% udane małżeństwo można mieć z kimś, kto ma jaja, a nie wydmuszki, bo dzisiaj jest jedna koleżanka, jutro może znowu się trafić inna "natrętna". Wydaje mi się, że nie od samego seksu ta kobieta tak się na niego nakręciła, ale może przy okazji seksu padły jakieś słowa, obietnica i typowa gadka "nie jestem zbyt szczęśliwy, ślub biorę z obowiązku".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-03-10 o 06:24
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując