Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-13, 06:24   #960
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Ufff bo nie raz miałam wyrzuty sumienia, ze zamiast brać do koszyka kolejny błyszczyk lub puder, mogłabym kupić coś dobrego dla moich wlosów i długo dumałam nad kerastase - ale coraz częściej spotykam się z negatywnymi komentarzami...
Są zachwyceni tym produktem i tak jak ja dziewczyny które nie widzą żadnego działania.Ryzyk-fizyk przy kerastase.
Jak już wczoraj napisałam seria regeneracyjna Pat&Rub po analizie składu okazała się rewelacyjna.Ciężko o coś lepszego.Same naturalne wyciągi.Bez chemii,silikonów i innych"ulepszaczy".
Skusiłam się na maseczkę,jeśli mi się spodoba to kupię też odżywkę.
No i cały czas nie wiem czy kupić k-paka
Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ten cement... mam bardzo wymagające włosy. od ponad roku zapuszczam naturalne włosy - czyli te od góry są zdrowe, puszyste, lśniące a te na dole sianowate, suche i poniszczone. cement idealnie niweluje różnice między nimi i zapobiega plątaniu długich włosów
No i tego typu czytałam recenzje w KWC i postanowiłam kupić ten "cud".Pózniej nie wiedziałam czy moje włosy są jakieś dziwne,bo cement na nie nie działaJednak pózniejsze negatywne opinie mnie uspokoiły.Na mnie już dużo lepiej działała seria loreala absoluta

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość

teraz bede probowala K-paka jak mi sie Fekkai skonczy
Będziesz kupowała domowe produkty czy wybierasz się do salonu?Wiesz gdzie w Szczecinie robią regenerację k-pakiem?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora