Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 06:12   #1214
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Ilargi Pokaż wiadomość
Dzięki. Ok, rozumiem już dlaczego rozjaśniacz nie działa na całych włosach... Ale nadal nie wiem czy warto próbowac tą mokkę ściągać. I czy cokolwiek więcej zejdzie niż zeszło do tej pory? Czy ten ciemny kolor nie zakorzenił się tak, że żaden rozjaśniacz go nie ściągnie, nawet po 3 razach, jest taka mozliwość?
Jeśli nie to próbuję, trudno.

Jasne, zdaję sobie sprawę, że na pewno włosy w jakimś stopniu się zniszczą. Ale kupię sobie porządną odżywkę bardzo mocno nawilżającą i spróbuję je doprowadzić do porządku jak sprzed farbowania. Myślę, że jak w ogóle przestanę farbować to na pewno włosy mi się w końcu pozbierają. Pozbierały się po rozplątywaniu dreadów to i po rozjaśnianiu się zbiorą

No nic, dzieki wam już na wstępie za rady. Dobrze, że jednak twierdzicie, że nie warto iść do fryzjera, bo w sumie sama też tak myślałam, że co ten fryzjer może mi więcej zrobić niż położyć ten sam rozjaśniacz jaki ja sobie mogę położyc sama, równie dobrze. Nawet gdybym to musiała zrobić jeszcze 3 razy to i tak trochę zaoszczędzę.

Ah i ponawiam jeszcze pytanie odnośnie tego, czy da się położyć na włosach ciemniejszych farbę o ton jaśniejszą bez rozjaśniacza? Czy to w ogóle niemożliwe.

Poczytam sobie ten wątek jeszcze i zobaczymy.
Pozdrawiam

Witam!
Ja po raz 1wszy tutaj na wątku i napisze do Ciebie bo mam ten sam problem tydzień temu zafarbowałam u fryzjerki właśnie na kolor MOKKA mieszkanka 7 i 8 MATRIX a na końcówki jakis odcień bodajże 7W bez amoniaku który w ogóle nie chwycił :/ chciałam wróćić do blondu ale jak fryzjerka powiedziała,że blond pasemka na folię to co najmniej 3 godz będę siedzieć(włosy mam do karczku!!!)to mi się blondu dechciało,ale,że efekt był mizerny skontaktowałam się ze swoją fryzjerką(która jest złotą rączką w tym fachu),że chce mieć blond włosy jak najszybciej i co zrobić.A więc Jej rada brzmiała:rozjaśnić włosy rozjasniaczem sposobem balejage na to połozyc jasny toner i po miesiącu już jasną farbę na całość
Może i Tobie się taka wskazówka przyda zaraz jak zrobię to dam znać tylko najpierw muszę znaleźć jakiegoś fryzjera który szybko i sprawnie nałoży mi balejage z rozjaśniacza samego a u mnie to nie jest proste :/
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora