Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 10:50   #1240
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

Kitkulka przymierzałam te sandałki z Reserved powiem tak- nie kupię ich niestety strasznie obciera/uwiera mnie miejsce nad piętą-miejsce gdzie jest zamek na długość świetne, paluszki z przodu nie wystają, nawet przy większym rozmiarze (ktory też przymierzałam) fajne są bo są wąskie, przylegające, idealnie leżą na stopach, ale dość dziwnie mi się w nich przechadzało , tak jakby miały bardzo płaską podeszwę, nie wygiętą (tak jak jest na zdjęciu). No i wydaje mi się, że są zdecydowanie wyższe ale bardziej na nodze podobały mi się czarne
mam podobne tyle ze obcas szerszy od gory i rowniez zamek z tylu i powiem tak ze na poczatku ociera i to jak cholera czasami plakalam ze takie buty sobie kupilam ale po pewnym czasie od ciaglego chodzenia noga kostka w ruchu i tam gdzie ten zamek i ta czesc wystajaca to sie poluzowalodzis nic mi nie obcierachociaz nie wiem jak bedzie po rocznej przerwie jak je zaloze ponownie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora