Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-18, 12:32   #563
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez edzia1978 Pokaż wiadomość
pokierowała mnie tu korah mianowicie za jakis czas jade do angli na pare dni do siosstry.nie mam za bardzo czasu zeby czytac cały wątek wiec powiedzcie mi co mozna kupic fajnego w tkmaxx.moja siostra pracuje w takowym sklepie i ma zniznki wiec moze skorzystam
najbardziej interesuje mnie krem do twarzy i szampon do włosów.
Wiesz to naprawde trudno powiedziec co akurat bedzie w Tk Maxxie u twojej siostry. To w zasadzie loteria. Jako, ze jest to sklep, gdzie mozna kupic koncowki serii, rzeczy z poprzednich sezonow, nadwyzki magazynowe itd. Ja akurat upolowalam krem do twarzy Weleda z dzika roza (bo przez miesiac jakos tylko mieli duzo Weledy), maja czesto fajne duze mydla ale musisz patrzyc na sklad. Wogole zatrzesienie firm, wiec bez elementarnej wiedzy o skladach ciezko bedzie. Wczoraj widzialam ciekawa serie do wlosow od TIGI - love your planet czy cos takiego z planeta w nazwie. Moznaby sie kolo nich zakrecic, bo i pachna ladnie. Widzialam kilka razy jakies fajne olejki do ciala z wyciagami roslinnymi (firmy nie pamietam), kremy do rak bywaja fajne ale u mnie zadko sie pojawiaja. Wogole trzeba troszke piczytac o skladach bo duzo rzeczy z napisem 'organic' wcale nie jest takie naturalne. Co do reszty moich naturalkowych nabytkow poczytaj moje i Henieczki posty wyzej. Warto skoczyc napewno do Bootsa i Holland&Barrett.

Co do rzeczy nie-kosmetycznych to Tk Maxx jest kopalnia zlota rzeczy oryginalnych. Zreszta sama zobaczysz. To trudno opisac, bo nie wiem tez co lubisz. Uwielbiam rzeczy dla domu, swiece zapachowe, orientalne przedmioty, ksiazki, kuchenne przybory no i tona ciuchow. Wogole to chyba moj ulubiony sklep. Siora wiedziala gdzie sie wkrecic
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując