Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-20, 15:41   #4015
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
nie wiem czy mi odpowiecie czy nie,ale zaryzykuję-jełsi uzywa się serum z retinbolem czy witaminą C to należy an dzień uzywać kremów z filtrami-możecie jakiś polecić dla 55+?? czy dla kobiety około 30 taki z SPF15 lub SPF20 wystarczy przy stosowaniu serum z wit,C? bo akurat takie SPF15 czy 20 to znam dobre kremy iwostin,ale dla kobiet już wieku dojrzałym niestety nie bardzo.
pomożecie?
Witaj . Nie znam sie zanadto ale napiszę co wiem . Może bieglejsze w tej dziedzinie wizażanki dopowiedzą lub poprawią . Filtr nie zależy od wieku nakładającej lecz rodzaju skóry : tłusta , sucha , trądzikowa , naczynkowa itd. Chyba nie dodają do filtrów zbyt wielu składników przeciwzmarszczkowych czy ujędrniających . Ten temat należy załatwić kremem na noc , serum pod filtr , maseczkami . Jeśli stosujesz serum z retinolem , koniecznie filtr 50 . Generalnie na wiosne , lato spf 15 , 20 to za mało. Jeśli masz cerę suchą unikaj filtrów z alkoholem na poczętku składu -jeszcze bardziej wysuszą . Przy doborze ważne też jest jakich podkładów , pudrów używasz . Kolorowka destabilizuje niektóre filtry. Parę stron wstecz wklejałam link do stabilnych filtrów pod minerały- poczytaj .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-03-20 o 15:45
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora