Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrośnięty paznokiec?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 16:35   #4
J_jak_Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Wrośnięty paznokiec?

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Idź do lekarza. Nie dojrzałaś do seksu. Wyspowiadaj się.

A tak na serio - idź do lekarza w piątek tak więc i będzie spokój, co wizażową społecznośc interesują szczegóły twojego problemu z paznokciem, który ma jedno sensowne rozwiązanie i tym rozwiązaniem jest pan doktor?

Moja pierwsza odpowiedź i już trafiłam na tą serdeczną. ;D Nie chciałaś nie czytaj albo się nie wypowiadaj. Do lekarza idę na 100%, nie ma innej opcji. Chodziło mi raczej o to czy któraś z Wizażanek może tak miała. Chciałam się pocieszyć, że to nic takiego strasznego. Panikara jestem. Żadna z moich bliższych koleżanek tak nie miała, więc spytałam na forum, a jeżeli Tobie to przeszkadza to przepraszam, że zmarnowałam kilka sekund Twojego życia na przeczytanie mojego wątku.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Palca ci nie amputują ale do lekarza trzeba pójść I kontaktu lub dermatologa lub kosmetyczki ale dobrej .
Właśnie myślałam o dermatologu, ale dzwoniłam tam i dopiero we wtorek mnie przyjmie i to prywatnie, ale to za długo. Kosmetyczka mówisz? O tym nie pomyślałąm.
J_jak_Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując