Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 18:01   #3316
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg- cd. ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja pierdziele mam jutro rozmowe o pracę i już dygam. Ale cienias, nie wolno tak
I jak i jak?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Właśnie zakochuję się w stronie ilewazy.pl :P kiedyś już ją odwiedzałam, ale później o niej zapomniałam. a warto z niej korzystać
Też tak miałam z tą stroną,a teraz wchodzę i widzę,że jest wiele produktów,których kiedyś nie było,fajnie przyda się

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Agnes, mojego TŻta ojciec mieszka w UK i mówi, że słabo tam teraz z pracą, bo dopadł ich kryzys. Niewiarygodne, ale prawdziwe Zawsze mi się wydawało, że Wielka Brytania jest krajem, który omijają tego typu kryzysy, a ludzie zaczynają narzekać na zarobki i pracę...

Kiedyś czytałam, że w ciąży powinno przytyć się od 8-13kg, w tym 3kg dziecko, 1-2kg piersi, ok. 2-3kg płyny ustrojowe i woda płodowa, 3 kg tkanka tłuszczowa i coś tam jeszcze Nie wiem, czy o tym pisałam.
To zależy od stanowiska,jak ktoś pracuje fizycznie albo w jakiejś fabryce itp. to pewnie,że tak. Ale u nas też w takich branżach często są zwolnienia.
Też czytałam,że w ciąży powinno się tyle przytyć,książkowo



Wczoraj znowu biegałam z koleżanką,do domu wracałam pieszo bo już nie dałam rady biec :P
A dzisiaj dietka wzorowo i znowu biegamy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora