Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy - mamy IX/X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-24, 21:05   #1802
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy - mamy IX/X :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Nie to że jest zakazany ale zawiera śladowe ilości alkoholu, nikt sie nigdy nie zastanawia jak fermentuje jabłko w brzuchu ?
Zanim to wszystko wchłoonie się do krwioobiegu po alkoholu nie ma śladu.
Wg mnie dlatego naukowcy nie podejmują się badań co dawki szkodliwości alkoholu , ponieważ w wielu codziennych sytuacjach mamy z alko właśnie do czynienia.
Wiadmo jakby ktoś walił 1 browara normalnego dziennie to robi to na własne ryzyko, ale po Karmi nie mam wyrzutów bo zawiera mniej alkohou niż kefir czy jabłko
być może, ale ja się nie znam na fermentacji, tylko na przeczytaniu na opakowaniu 0,5% alkoholu
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
kochana nic nie jejśc nic nie pic tylko wode a najlepiej owinąc sie w celafon lezeć i sie nieruszac

ja z mikrofali mało korzystam bo w sumie ni emam tam co robić, ale jak mam ochote na płatki albo mleko to zawsze tam je podgrzewam
No właśnie, to jakaś masakra -takie ograniczenia mnie przerażają.
Nawet pytałam lekarza o to, powiedział że mozna wszystko w granicach rozsądku. Na co dzień zdrowo, od święta można zjeść coś niezdrowego i tego się trzymam.
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
A i chciałam się pochwalić, że już regularnie, codziennie czuję moją rybkę Zazwyczaj wieczorami i rano Takie jakby małe kopniaczki i przesuwanie się dzidziola w brzuchu
Kiedy ja poczuję , zazdroszczę Ci tego!

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
anciaahk [/B]sprawdziłam na necie i Alma jest w gdańsku, Gdyni i Sopocie i Piotr i Paweł też jest w Gdańsku
O dzięki , jak będę w szkole, to sobie więc zakupię .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora