Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 19:00   #1632
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez Carmen10210 Pokaż wiadomość
To moje pazurki, więcej zdjęć znajdziecie na blogu
wiem, ze za duzo wspólnego z graffiti to nie ma, ale kojarzy mi się z pomalowanym murem gdzieś na prowincji Napaćkane , ale artystycznie

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zeby nie było nudno, to ode mnie coś bardziej wiosennie (że nie mam samych nudnych lakierów )... w życiu nie powiedziałabym, że będę miała coś takiego na paznokciach... barbie pink normalnie ale switnie sie nakłada (ChG sexy lady btw) jedna warstwa (widac trochę końcówki białe) będzie french na to, ale jutro

Orlico Egipt jest świetny co następne? bo nie mam wallyego żeby sprawdzić
Fakt barbie pink, ale nie wyglada u Ciebie tandetnie Śliczny połysk

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Orlica Egipt powalający carmenko pękacz elegancki chyba jednak czarna isadore wezme, a ja tu wiosenne zeberki wam wrzucam część zdjęć z oliwką wczorajsze, a ostatnie fotki dziś przy słoneczku, a ja zaraz wyruszam na zakupy lakierowe hmm carmenka dala mi namiar na hurtownie kosmetyczna
Prawdziwy zawrót głowy REWELACJA!

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
myślałam myślałam, ale nie wymyśliłam ja nie mam takiej zieleni. Jedynie co mi przyszło na myśl to znów Jumpy - 121 to taka kremowa ale raczej spokojna, a 122 jaśniejsza, jaskrawa, ale delikatnie perłowa...
jedyną zieleń z takich żywszych i nie bardzo jasnych to Dor 61/2 (załączniki), ale to staroć więc nie wiem czy do zdobycia

dajcie znać jak znajdziecie taką zieleń bo sama mam ochotę
Co bys nie zmalowała, zawsze będzie mnie powalać na kolana Jestem pod ogromnym wrażeniem, pazurki jak i motyw kwiecisty bardzo mi się podobają no i zieleń sama w sobie jest

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Mnie się bardziej podoba ten jaśniejszy bo tamten jest taki lekko perłowy a ja nie lubię takich lakierów.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Pokażę Wam wczorajsze pazurki. Więcej na moim wątku ale zdjęcia kiepskiej jakości niestety.

Delikatne chmurki na letnim niebie

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mam takie cosik przed chwilą zrobione, aparat padł, więc na szybko cyknęłam telefonem
Cudne!
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora