Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-29, 19:50   #935
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej lasencje!
nastala pora na mojego posta- aczkolwiek u mnie zupelnie nic ciekawego sie nie dzieje (bedzie pojutrze, kiedy to bede miala niesamowity zapierdzielik w robocie)
Agnieszka- ja sie oczywiscie pisze na wspolne zakupki mineralkowe
Justynka- widzialam na necie te Twoja wymarzona zolta torebke z Nexta, tzn tak mi sie wydaje, ze to ta- jest superasna!! A blokerek sprawuje sie super, gdyby nie fakt, ze strasznie, ale to strasznie swedzi po aplikacji, a ze aplikuje go tuz przed snem, nie daje mi zasnac Niemniej jednak faktycznei jest to najlepsiejszy anyperspirant EVER
Magda-na kino oczywiscie rowniez jestem chetna, w sobote mielismy z TZ-em isc na 'Source Code', ale oczywiscie plany zostaly przelozone ze wzgledu na nasze spotkansko A w niedziele Dzien Matki, wiec pewnie wybierzemy sie dopiero w nastepny weekend.
Poza tym dziewuszki przypominam, ze jesli chcecie zdobyc kartke na Dzien Matki (do polskiego jeszcze prawie dwa miesiace zostaly), to tylko teraz, bo po niedzieli juz nie dostaniecie.
Joplin- jak to Cie moze nie byc w sobote? Bez Lucy i bez Ciebie to juz nie bedzie to samo! A poza tym do tej pory zwlekasz z odpowiedzia na pytanie o Twoje randkowanie!! Chwal sie nam tu, ale juz!
Poza tym dostrzeglam, ze Luca zamilkla na 5 dni, a u niej to sie raczej nie zdarza! Rozumiem, ja sie moge 'ponieodzywac', ale zeby Luca?? Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko w porzadku kochana!
Milego wieczorku dziewczyny- ja tu teraz dylemata mam- cwiczyc, czy nie cwiczyc, oto jest pytanie??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując