Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - powrót do byłego?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-29, 21:53   #15
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: powrót do byłego?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
2 razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi....
wchodzi, ja weszłam ale po 7latach od rozstania i moje rozstanie z obecnym narzeczonym było spowodowane tym, że oboje byliśmy dzieciakami (koniec gim), a jak zeszliśmy się ponownie to mieliśmy już po 23lata.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
To już nie jest ta sama rzeka

Zresztą ja już 3 raz wlazłam do 'tej samej rzeki' i po czasie wiem, że to najlepsza decyzja jaka podjęłam.

Autorko, może potrzebuje czasu, a może jak się znowu zeszliście, o zrozumiał że to jednak nie jest to czego on chce.
A Ty jesteś szczęśliwa ? Chcesz z nim być ? Może jednak warto skoncentrować się na czymś nowym
noo wlaśnie o to mi chodziło, ta moja rzeka nie jest taka sama

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
jakby potrzebował czasu to by sięczęściej ze mna spotykał, tak sądze.
byłam szcześliwa przez tydzień teraz nie wiem co sięstało, denerwuje mnie na każdym kroku, rzadko się widzimy, przeszkadza mi to. mowilam mu o tym, a on nic.
nie czuje ze mu zalezy, nie czuje zainteresowania moją osoba w chwilach kiedy tego potrzebuje, mam wrazenie ze zrobił się w ostatnich paru dniach olewczy nawet. ale ja juz nie mam siły nadskakiwać, interesować się nim, moze czas najwyzszy na jego kolej....
;(

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

chcę z nim być, ale rzadko poważnie rozmawiamy...bo on zartuje ciagle
chyba niepotrzebnie tak łatwo się zdecydowalaś na bycie z nim.

to, że żartuje ciągle to nie jest problem, problemem jest to, że 1 nie potrafisz tego zaakceptować BĄDŹ 2 nie podobało Ci się to nigdy

wnioskuję że ta rzeka Twoja jest taka sama jaka była - i do takiej rzeczy się nie wchodzi
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując