Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BALANCE -ŁUCZNICZKA-BYDGOSZCZ, czy jest ktoś chętny na wspólne wyrabianie mięśni?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 06:56   #4
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: BALANCE -ŁUCZNICZKA-BYDGOSZCZ, czy jest ktoś chętny na wspólne wyrabianie mięśn

no to dieta na masę musi być i każdy trening do bólu. Kobietom ciężko nabrać mięśni :/ więc muszą pracować jeszcze ciężej niż mężczyźni. Dobrze pogadaj z prowadzącymi siłownię bo pewnie Ci trening obwodowy wrzucą i 3 x 12 powtórzeń a tonie jest na budowanie mięśni. Na budowanie mięśnie to jest 12x8x8x6 3 razy w tygoniu za każdym razem inna partia mięśni trening wygląda całkiem inaczej. Oni dają po 4 rodzaje ćwiczeń na nogi 4 na korpus 4 na ręce i 2 na brzuch i to jest na rzeźbę/chudnięcie ogólnie mówiąc. Ty faktycznie jesteś szczupłą więc Ci to nie potrzebne ale tak dają prawie każdemu co kto nie wie o co zapytać . Ja ma 28 lat 170 i ważę 62 więc jeszcze chcę trochę zrzucić tak do 56-58kg potem chcę popracować nad niektórymi partiami żeby poprawić proporcje figury chociażby pupę bo mam małą :/.
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując