Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 18:38   #1666
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: "Na tym polega nasz pech,że cuchnie nam cnota,a pachnie grzech!" :D Dietkowania

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Ja chyba też wybiorę się ze dwa razy na 8 minutek, mimo postanowienia że nigdy więcej . Dwa razy mi nie zaszkodzi raczej, a lepiej bym się czuła gdybym się trochę przyrumieniła. Nawet nie chodzi o twarz, tylko ogólnie o ciało, źle się czuję taka blada.

I dobrze że na spółę z tż, w końcu to jego mama . Masz rację nie ma co szastać pieniędzmi, najpierw wyjdźcie na prostą.

I właśnie ze względu na takie sytuacje nigdy przenigdy nie biegałabym na stadionie podczas czyjejkolwiek obecności ;p

Wiem porozmawiam na pewno. W przyszłym tygodniu mieliśmy się nareszcie zobaczyć, ale sytuacja przedstawia się tak ch*jowo, że wątpię czy to w ogóle dojdzie do skutku. Cały czas zerkam sobie w grafik i te dwa dni które mieliśmy razem spędzić zrobił sobie wolne, ale nawet się nie łudzę bo nie chcę się rozczarować...

Jak to facet. I tak jest dobry, bo np mój brat nie prasuje w ogóle, bo mówi, że po chwili noszenia samo się wyprasuje... Jak widzę jakie on spodnie nie raz zakłada, to mnie litość bierze, nawet mu nie raz proponowałam że mu wyprasuję, to nie chciał ;/

W granicach 1600 zł, a miałam przepracowane tylko 80 godzin więc to jest rewelacyjna kasa. Gdyby nie te awarie internetu to pewnie doszłabym do 2 tysiaków. Muszę zacząć poświęcać temu więcej czasu, bo dopiero teraz widzę , jaką kasę można na tym wyciągnąć

Ja muszę mojej kupić bo już wszystko wyżarła, po dyżurku śmigam na zakupki
a mi chodzi głównie o twarz bo ciała i tak nie odkrywam póki co więc mi wisi czy jestem opalona czy nie ale może jutro się wybiorę na jakieś max 8 minut

wstyd mi było jak tak się zachowywali ale biegłam twardo

skoro wziął sobie wolne na ten czas to pewnie chce się spotkać poczekaj aż odpisze może wtedy wszystko się wyjaśni

no to mój Tż tak samo mówi, że na nim się wyprasuje ja mu zabieram zawsze rzeczy i prasuję bo to wstyd tak chodzić

no to pięknie wychodzi Ci 20 zł/h no i gdzie tyle zarobisz?
warto faktycznie poświęcić temu więcej czasu

ja zrobiłam jej cycki z kurczaka z ryżem i wpierdzielała aż jej się uszy trzęsły

my już po kolacji, najadłam się straszliwie
tata właśnie poszedł do domu a ja idę się kąpać
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując