Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-04, 20:04   #2139
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tujestem, mozesz zajrzeć na wątek o jasnych podkładach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282&page=116
a tak myślę, że może jakiś Bourjois? na zdjęciu masz żółtawy koloryt skóry, a właśnie Burżujki jaki jedne z nielicznych mają najjaśniejsze odcienie neutralne/żółtawe, a nie różowe do tłustej cery chyba są nie za bardzo, ale skoro Twoja jest w kierunku suchej, to HM może być ok, choć z drugiej strony chyba słabo kryje...
btw., jak zobaczyłam twoje zdjęcie, to szczerze! zaparło mi dech w piersiach. dawno nie widziałam tak ślicznej dziewczyny
pokazując się na tym wątku skazałaś się na liczne ochy i achy z naszej strony, to jak jakaś klątwa

minerały mogą trochę wysuszać, chociaż to zależy... Ja np zwykle nakładam pod jakiś nawilżacz albo filtr, po nałożeniu minerałków Pixie spryskuje je hydrolatem z dodatkiem gliceryny i żelu hialuronowego i jakoś daje radę, choć mam mały przesusz po Epiduo
Dziękuję że skierowałaś mnie do odpowiedniego tematu
Tak wspomniałaś niby tylko o Pixie ale szczerze powiedziawszy jak pogrzebałam to mam na niego wieeeeelgaśną ochotę! może jak zbiorę odpowiednie fundusze to może się na niego skuszę, bo jak na razie dużo wykracza poza mój budżet ;p Jednak z drugiej strony... to chyba dziwne, że minerały, które niby są takie naturalne i mają właściwości nawilżające wysuszają.. ;/ obawiam się trochę, bo moja skóra jest dość kapryśna. jeżeli nie posmaruję jej na noc kremem uniwersalnym z oriflame (waniliowym) w takim małym pudełeczku to rano jest niestety ściągnięta..szczególnie policzki i nos..

Dziękuję bardzo dziewczyny za komplementy jest mi niezmiernie miło
chciałyście więcej zdjęć, to wstawię wam jedno "letnie" już jakiś czas temu to było.. mam zamiar po maturze wrócić do tych krótkich włosów, bo teraz mam dłuuugie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3142.jpg (129,3 KB, 128 załadowań)
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora