Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-05, 21:47   #799
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
dzięki, spróbuje po następnym myciu (jeśli do tej pory nie zafarbuję, bo mam wrażenie, że to Ce-Ce tak mi żółknie, że nie wiem, czy wytrzymam i nie walnę na to jakiegoś popielu...
mam nadzieję, że wszystko u Ciebie idzie ku lepszemu
pamiętaj: "Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca..?" sprawdza się to - zawsze

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



hmm Bunny, a jak oceniasz, na odroście gdybym jednak się skusiła na tę palette, to wyjdzie mi jak drugi czy trzeci kwadracik (naturalki mam w albumie)??

hmm a jak ten Srebrzysty Blond z Palette Deluxe też jest na wodzie a 9% w sumie mi chwyta, tyle że ten odrost potem dość szybko żółknie... to warto ryzykować?
hmm... no ale robiłam odcieniami naturalnymi głównie z drugiej strony..

a w ogóle Laseczki to Wam się pochwalę jaką torebkę kupiłam na allegro i czekam az do mnie dotrze (dzisiaj wysłali) wzięłam popielatą
http://allegro.pl/wiosenna-nowosc-pi...5.html#gallery

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



a jakbym podmieniła w c12 wodę w dół na 9%, bo 9% mi jednak chwyta, a ten miks zbijający rudość i żółć mi by się przydał... to wyjdzie? czy wody tylko w górę się podmienia, żeby było bezpiecznie?
beżowa mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaski !!!

Siedze z farbą na głowe





A czuję się jak w worku



Też tak myślę, a temperatura minusowa?



Daj spokój
Nie wiem skąd się ten mit wziął - kto go powiela?
Każda farba niszczy strasznie włosy jeśli nieumiejętnie się jej używa
Gdybyśmy uważały, że tak straaaaaaasznie niszczy włosy to byśmy z niej nie korzystały bo już dawno byłybyśmy łyse - a zobacz na blogu Bunny jakie mamy piękne i lśniące włosy

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------



Viking Ci nie przyciemni.

Zobacz na blogu Bunny post o pigmentacji - co ja musiałam zrobić by przyciemnić o te 2 tony włosy tak jak Ty teraz chcesz

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Ja odwrotnie Nie lubię zbytnio bajerów jeśli chodzi o buty i o torebki
ale jak to? z jaką farbą? szalona
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora