Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 10:27   #82
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a które błyszczyki są wg Was najlepsze? Plushglass?

I po ile są błyszczole?
Ja najmniej ze wszystkich to chyba lubię jednak cremesheen glassy. Najmniej co nie znaczy że nie lubię po prostu jakoś wolę trochę inne wykończenie. Ale myślę, że nie ma jakichś takich naj! to wszystko zależy od tego co lubisz i czego oczekujesz. Jak lubisz mało lepkie konsystencje i nie przeszkadza Ci przejrzysty kolor to Cremesheen Glass Ci podpasuje. Jak chcesz taflę delikatnego koloru plus lekki efekt wypełnienia - to plushglass. Ja lubię najbardziej chyba Lipglassy bo są dość gęste, treściwe i dobrze napigmentowane kolorem (oczywiście są tez lipglassy delikatne, wybór jest dość szeroki). Mi takie błyszczyki dobrze leżą, utrzymują się dużo dłużej niż te rzadsze, i lepiej pielęgnują usta. No i lubię kolor Ale ja zawsze lubiłam takie błyszczole (typu Clinique albo Lancome JT). Bardzo też mi się podobały Kissable Lipcolour i bardzo żałuję, że nie wchodzą do regularnej kolekcji... (

a co do cen - dokładnie Ci nie powiem wszystkich cen... Wiem że Plushglassy i Dazzleglassy po 85, a Lipglassy chyba 79... Chociaż bardziej opłaca się brać Lipglassy bo tańsze a dwa razy większa pojemność )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-04-08 o 10:29
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora