Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-09, 18:52   #3471
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji itp.

Cytat:
Napisane przez happys Pokaż wiadomość
nie rozumiem jak miało by to działać
ale czytałam na jednym z wątków z intymnego nieśmiertelne czy jestem w ciąży skoro chłopak się doszedł po za mną a prezerwatywę sprawdziłam pod bieżącą wodą
Pozostaje mieć nadzieję że sprawdzała "po"...

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Miałaś 13 lat i mama zostawiła Ci na noc malucha?

Nieźle...
No. Było jeszcze moje rodzeństwo, ale młodsze i babcia, ale stara. Ja miałam główne zadanie się nią zajmować. Nie widzę w tym nic dziwnego, szczerze mówiąc.
Wiem, że niektóre panie mają schizę,że do wszystkiego to trzeba nianię od razu wynajmować, ale bez przesady. 4 ludzi w domu i się dzieciakiem nie zajmą? No proszę Cię...

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Skoro wprowadza sie 2 zarodki to wszyscy maja bliznieta?
Nie dokladnie tak to dziala.
Wprowadza sie wiecej zarodkow, a rodzi sie najsilniejszy. Slabsze sa usuwane. Dlatego kosciol tak z tym walczy.

W taki sposob niedawno w stanach urodzily sie osmioraczki. matka zdecydowala sie nie pozbywac pozostalych zarodkow.

Chyba ze w polsce jest oszczedna wersja In vitro.
Nie wiem czy to co napisałaś to prawda, ale jeśli tak, to nie tylko. KK chodzi głównie o te zamrożone zarodki.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora