Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-16, 12:38   #3223
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Taka piekna wiosenna pogoda - ach , aż się z dworu wracać nie chce

Kupiłam sobie dziś (bo poczułam wiosnę) kolorowe lakiery, żółty taki coś fioletowy i .. no właśnie - nie wiem co to za kolor później cyknę fotkę to zobaczycie


W ogóle to jestem w ciężkim szoku - dzisiaj zostałam uświadomiona...

Wiedziałyście, że soczewek nie nosi się takich samych mocy jak okulary ???
Tylko ja taka zdolna?


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Grrr
to dupa,ale i tak bym chyba teraz nie kupila,bo wlosiaki chce przedluzyc
Nic mi nie mów o przedłużaniu - ja tak na to czekam i czekam chyba oszaleje

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Czesc Rzadko sie tu udzielam ,ale to wątek dla blondynek wiec chciałam pochwalic farbe ,która ostatnio robiłam ta farba to
LONDA 12-9
Pięknie jak u Kitkulki

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hejka wklejam obiecane fotki po Palette Deluxe 218 i pędzę dalej cieszyć się dniem
jestem bardzo zadowolona z efektu, trochę dla mnie za popielato, ale wiem, że to się wymyje, za to nigdzie nie wyszło rudo, tylko miejscami beżowo
O wiele lepiej niż na mokro popiel się wypłucze także no worries

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czemu ona mi tak ladnie nie wychodzi
Mnie też nie - nie jesteś sama

Kotka - pazurki fajniusie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Bunny powiedz mi proszę co bym musiała zrobic żeby przyciemnic włoski do poziomu 9?? czytałam na Twoim blogu, ale chciałabym żebys doradziła mi indywidualnie chciałabym czysty, jednolity, chłodny blondzik
żebym nie musiała się już męczyc z tymi podkładami itp...:/
żeby się nie męczyć z podkładami to poziom 9 jak dla Ciebie to za wysoko - ja mogę, ale Ty masz za ciemne

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
to ja zaupelnie inne zdanie mam np porownanie z garnierami to matrix i mniej smierdzi, wlosy sa miekkie po nim przyjemne, ale piekła mnie skora glowy po nalozeniu chociaz moze z 2 strony to moze wlosy zaczely odzywac po maskach itd nie wiem
Mnie nic nie piekło Co główka to inaczej odbiera mimo iż mam wrażliwą skórę głowy
Wg mnie śmierdzi tak samo jak garnier czarny którym robiłam kiedyś dawno - a w porównaniu z majirelem - bo tym się kierowałam jak oceniałam to dzień do nocy jeśli chodzi o kondycję włosków

Ale wiadomo - dla każdego coś innego

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:58
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora