Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - regresja hipnotyczna - niebezpieczna ciekawosc ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-18, 18:52   #1
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902

regresja hipnotyczna - niebezpieczna ciekawosc ?




Naczytalam sie o regresji hipnotycznej ,ktora mnie niesamowicie zaciekawila,dowiedzialam sie,ze moza niby dowiedziec sie nawet kim sie bylo w poprzednim zyciu/wcieleniu ,dzieki czemu mozna miec mozliwosc zrozumienia bardzo wielu rzeczy,bledow nieustannie przez nas popelnianych,tego dlaczego czasem/czesto wybieramy na partnerow/przyjaciol podobnych do siebie ludzi pod pewnymi wzgledami (cos z karma,to sie jakos nawet nazywa ale nie pamietam ) ,pozwala nam pokonac pewne blokady,strach itp.

podobno.... mi sie jakos w to zabardzo nie chce wierzyc,ale bardzo mnie to ciekawi

cytat z Wikipedi

Błędy, które popełniliśmy w przeszłości stanowią swego rodzaju blokadę, która ma wpływ na całe życie człowieka. Regresja jest metodą usunięcia tej blokady. Umożliwia ona zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości i podobno stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.

Tu gdzie mieszkam znalazlm pewnego lekarza psychiatre,ktore zajmuje sie takimi rzeczami,PODOBNO jest bardzo dobry,jedna "sesja" kosztuje 100 euro
wczesniej przed podaniem sie tego typu hipnozie nalezy przeprowadzic jakies badania (szczerze mowiac nie wiem jakie i na czym one maja polegac) i przez jakies czas przychodzic na powiedzmy "rozmowy" z Panem psychiatra ,ktory musi zrozumiec czy z nasza makowka jest wszystko wporzadku ,bo podobno to moze byc niebezpieczne i nieudana regresja moze miec tragiczne skutki uboczne w postaci chorob psychicznych i innych.

Co o tym sadzicie ? ,ktoras z was poddala sie kiedys hipnozie,albo moze miala do czynienia z regresja hipnotyczna ?


__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując