Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SKLEP - Mazidła
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-19, 19:23   #56
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: SKLEP - Mazidła

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
A piątą gwiazdkę dodam, gdy tylko (jeśli) zmieni się strona sklepu i będzie można sprawdzać poprzednie zamówienia oraz zapisywać koszyk na dłużej!
Można sprawdzić poprzednie zamówienia. Wchodzisz w zakładkę Zarządzanie kontem - a tam między innymi wyświetlane są informacje o zamówieniu - można kliknąć podgląd i zobaczyć co sie brało..

Co do zapisywania koszyka to ja przedwczoraj dodałam sobie do niego 5 produktów (będąc zalogowaną), potem wyszłam ze strony i dziś weszłam ponownie i w koszyku nadal te produkty miałam..
Widzę, że usunięto moją odpowiedź na tego posta. Pojęcia nie mam dlaczego, bo nie było w niej nic niestosownego, więc może to po prostu pomyłka.

Tym razem w skrócie: dziękuję za informacje, ale zacytowałaś nieaktualną już wiadomość. Kiedy ją pisałam, nie było możliwe sprawdzanie poprzednich zamówień ani zapisywanie koszyka. Natomiast potem usprawnienia te wprowadzono i już o tym wcześniej wspminałam, czego chyba nie zauważyłaś:

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
A piątą gwiazdkę dodam, gdy tylko (jeśli) zmieni się strona sklepu i będzie można sprawdzać poprzednie zamówienia oraz zapisywać koszyk na dłużej!
I jest to już możliwe! :D A do tego można teraz również płacić PayPalem :)
I stąd moich 5 gwiazdek :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując