Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie czas zacząć - część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 08:21   #3
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Ale fajnie, będę już w dwóch częściach wątkowych

Bombisiu, moje gratulacje szczere i pełne podziwu zdania egzaminu za pierwszym razem - tzw. szacunek ode mnie

Laislo, dziękuję za miły komplement na temat ten mojej energetyczności

No właśnie, mnie też się wydawało, że rzadko się nudzę, a jednak - ostatnio mam taki okres, że coś mnie od słowa pisanego odrzuca i nawet nie patrzę na razie na te książki, które sobie przywiozłam na urlop do rodziców. Wczoraj już było dobrze, bo pomna wcześniejszych doświadczeń szczegółowo zaplanowałam rozrywki - był spacer, filmy na kompie i udało się jeść normalnie, czyli wtedy, kiedy faktycznie byłam głodna, a nie dlatego, że jedzenie było w lodówce, a ja nie wiedziałam, co ze sobą zrobić.
Dziś też aktywny dzień - spacer, zakupy, użeranie się w banku ws kredytu i na deser... Seks w wielkim mieście część 1

Nie wiem, czy to tylko tak u mnie, czy też coś takiego macie - czuję, że mam dużo mniejszy apetyt po tych świętach tak, jakby organizm sam chciał zrównoważyć obżarstwo...? Ten głód taki mały jakiś od wczoraj.

IR, mnie też bardzo lecą włosy, tylko że ja wiem, że u mnie to kwestia hormonów Czekam na wizytę u gina, zaczynam brać antyki i mam nadzieje, że sprawa się unormuje, bo inaczej zostanę łysa. Przy hormonach środki zewnętrzne i suplementy niewiele pomagają.

Dziękuję za opinie na temat 8-minutówek.
Dopytam jeszcze - a jak ćwiczycie w domu, to co ćwiczycie? Laisla to wiem, że molestuje swojego orbiego, a reszta z Was...?
Pytam, bo nie ma szans, żebym zapisała się na siłownię, a trochę ruchu by się jednakowoż przydało

Mindless pojawia się częściej, widać Tynusię, a gdzież Panna Buła vel Dirtyy się podziewa?
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora