Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 20:42   #2329
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VI

Cytat:
Napisane przez TrueLook Pokaż wiadomość
A u mnie 28 stopni i meeeega słońce. Jeździłam dzisiaj na motorze z tatą i się ugotowałam w kurtce prawie

Oglądałam dzisiaj samochody w komisach z tatą i zastanawiam się pomiędzy peugeotem 206 wersja coupe, oplem tigrą, a renault megane coupe Jak na razie to najbardziej jestem na meganką, bo w tigrze nie podoba mi się tylna kanapa. No ale zobaczymy, w przyszłym tygodniu mamy umówić się z kolesiem z Warszawy i pojechać na jazdę próbną
A u mnie znowu padało... .
Ja na razie nie mam co marzyć o samochodzie

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;26552047]Ale ja Wam dziewczyny zazdroszczę... o autku i zapewne prawku mogę sobie na razie najwyżej to pomarzyć z tym prawkiem amm nadzieję, że niedługo uda mi się wreszcie zdać, ale autko to aż mnie będzie stać na kupno i utrzymanie [/QUOTE]
Prawko wnet zdasz .
A co do samochodu-patrz wyżej- też nie mam co marzyć

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
Mój też na początku nie miał samochodu i jedna z moich znajomych gdy się dowiedziała że kogoś mam od razu z pytaniem jaki ma samochód jak usłyszała że nie ma żadnego to 'Po co Ci taki facet?'
Mój nie ma jeszcze ani samochodu, ani prawka, a i tak go kocham

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

Przyszłam się tylko nieskromnie pochwalić, że przejechałam dzisiaj kolejne 200 km.
Poza tym nic ciekawego u mnie nie słychać, nie mam ostatnio najlepszego okresu

Co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Kazdy kogo spotykam zawsze milo wspomina to miasto gdy w nim byl. Jest unikatowe Jak sie zdawalo PJ w bb?
Oj jest .
Co do zdawania... różnie to bywa. Po drugim egzaminie byłam bardzo zadowolona . Po pierwszym odgrażałam się, że już więcej tam nie pójdę. Ale ogólnie zdaje się ok
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora