Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-27, 14:19   #2340
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VI

dziewczyny skonczylam 30 godzin na kursie i facet (wlasiciel szkoly) nie chce wydac papierka z ktorym moge pojsc do wordu bo nie zdalam egzaminu wewnetrznego (pisalam wam o nim kilka stron temu). to jest taki typ czlowieka ktory chce wycisnac z kazdego pieniadze jak tylko sie da. co ciekawe umawialam sie z nim po tym egzaminie wewnetrznym ze dostane karte na poniedzialek bo chce pojsc najpierw zdac sobie sam teoretyczny a dopiero potem dokupywac jazdy i zdawac praktyczny w WORDzie.
moja mama gadala juz ze znajomym ktory kilka lat temu byl instruktorem w szkole i on powiedzial ze faktycznie moga tak zrobic, jesli nie zdalam tego wewnetrznego praktycznego.
ale jestem zdziwiona bo wydawalo mi sie ze nawet tu w tym wątku ktos pisal ze nie mozna tak robic, sjest skonczone 30 godzin i juz, nikogo nie powinno obchodzic co ja dalej robie - nie jest tak?

ten znajomy mowil tez ze powinnam dostac swoją kartę jazd (na ktorej sa wszystkie moje jazdy oraz pozytywny wynik egzaminu teoretycznego) i z nią pojsc sobie do innej szkoly na jazdy dodatkowe i zdawac ten egzamin wewnetrzny gdzie indziej. oczywiscie domyslam sie ze wlasciciel mojej szkoly nie bedzie chcial mi tego wydac ot tak o, bo wiadomo ze bedzie mnie zmuszal zebym wykupiła jazdy u niego.

miala ktoras z was podobną sytucję? są jakies artykuły, przepisy regulujące takie kwestie? wiem ze ten cham bedzie mi utrudnial to jak tylko bedzie mógł

... pomocy kilka jazd i tak musze sobie wykupic, wiem o tym, ale nie chce tego robic u niego bo on mi wyda ten papier dopiero jak wyjezdze u niego pewnie za tysiac zl bo kurs nauki jazdy kupiłam po promocyjnej cenie na gruponie...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2011-04-27 o 14:21
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora