Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-29, 00:18   #4431
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Włosy maja szczescie,ochrzaniłam je,ponarzekałam,wyzwałam od najgorszychi ciemnieja chyba,ze to efekt pory dnia w kazdym razie zaraz ide nalozyc na te nieszczesne koncowki,ktore przebijaja rudoscia
Cytat:
Napisane przez magdaavon Pokaż wiadomość
na zdjeciu 3 i 4 cuuudowny kolor. o takim marze

ale poczekaj jeszcze, kolor sie zmieni, gwarantuje
mi po jakims czasie z rudawych odrostow wyrownalo sie do reszty wlosow
marzysz?no cos Ty..ja marze o jednolitym kolorzei bede miala a co bez sciecia wlosowzahennuje je na smierc
poczekalabym,ale jestem w goracej wodzie kapana..a skoro henna nie moze mi zaszkodzic i juz pierwsze koty za ploty sa to dawajettt do przodu

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Na suche, zdążyły wyschnąć
Kolor super Ci wyszedł

A poniżej efekty mojego farbowania, trochę przekłamane bo chyba są ciemniejsze. TŻ skomentował: ale se marchewę strzeliłaś, ślicznie
Mam po hennie szopę jak Violetta Villas Wzdęcie od góry cykane stąd taka długość.

przypomiasz mi ta rudawa kobitke ze zmierzchu
piekny ognisty kolor mialam taki w wakacje i 2 lata temu,ale szybko mi sie znudzil i teraz postanowilam poglbiac nature...
wszyscy pamietam mowili,ze wow bosko mi w rudych,ale ja sie czulam obco i nie moglam sie do tego ubrac ani umalowac bo wydawalo mi sie,ze wszystko mi sie ze soba gryzie zreszta..ciemne oczy mam,brwi,rzesy..lepiej sie czuje w ciemnych co nie znaczy,ze moglabym miec raz na miesiac jakis inny kolor


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
zazdroszczę, chcę identyczny!

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



Pięknie jest

Dodajcie zdjęcia za 2 doby
nieomieszkam wtedy juz beda ulozone bo teraz to siano Wam wstawiłam,az wstyd
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora